Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz parę słów w księdze gości

Zapraszam do pływania, jazdy na rowerze, biegania.

TRIATHLON CZEKA NA CIEBIE

Polecane zawody Triathlonowe

na rok 2017

1 Lipiany , Charzykowe ,, Jastrowie, Gdynia , Frankfurt n/Menem., Przechlewo

21-23 Odbyły sie Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Olsztynie Master. Dorota Gudaniec zdobyła 7 medali/ 2 srebne , 3 brązowe , oraz 2 brązowe w sztafetach Klubowych. Gratulacje !

Wyjście z wody , half Ironmen Charzykowy. Radek Gudaniec IV miejsce +50 czas 5:17,24

Andrzej Adamczak na trasie Half Ironmen Charzykowy , biegnie po pierwsze miejsce w swojej kategorii.

Dorota Gudaniec najlepsza w Polsce Triathloniska w kat +50 .Trasa rowerowa TRI Charzykowo 12 czerwiec 2016

TRI Przechlewo Trening Koleżeński 09.07.2016

TRI Przechlewo Trening Dorota Gudaniec

TRI Przechlewo Kuba Michalski

TRI Przechleo Trening Pływavki 2016

TRI Przechlewo Trening Kolarski
TRI Przechlewo , trening Kolarze Władek i Kuba w oczekiwaniu na start.
TRI Przechlewo , start etapu Kolarskiego 09.07.2016

cache_2452579165jpg
cache_2452579267jpg
Ludzie z Żelaza !

Dnia 24 sierpnia 2014 odbyły się zawody KMD IRONMAN w Kopenhadze będące eliminacjami

Do MŚ Ironmen na Hawajach/Kona/. W zawodach udział wzięło  3200 zawodników , ukończyło

3029 sportowców.   Dystans 3,8km pływania , 180,2km roweru i 42,2km biegu pokonali

11:49:22

IM Kopenhaga był w ten weekend najliczniej obsadzoną przez Polaków imprezą zagraniczną, bo aż 28 naszych rodaków startowało w Danii (według listy wyników), w tym jedna kobieta Joanna Kozanecka, dla której był to debiut na legendarnym dystansie Ironman.. Niewątpliwie już teraz należy obalić mit, że trasa rowerowa jest szybka i płaska. Gdybym miał na szybko pokusić się o ocenę, to powiedziałbym, że jest piekielnie wietrzna - wręcz nieprzyjemna, pagórkowata, momentami wąska z kiepskim asfaltem i niebezpiecznymi zakrętami, z półotwartym ruchem samochodów.

Najbardziej zapamiętam kbiców , około 40tys. na finiszu , oraz słoną wodę podczas

Etapu pływackiego. Jestem szczęsliwy z ukączenia tego morderczego dystansu , i już

Planuje start za rok NA WĘGRZECH 25.07.20 15/ poprawić czas…..